Abiks vanemale
 
Saabumine:
Sobivaim aeg lapse saabumiseks Lastehoidu on hommikul, hiljemalt 9.00. Kui Laps saabub regulaarselt hiljem, palume sellest informeerida kasvatajat/juhatajat.Kindlasti palume teatada, kui lapsele õhtul keegi teine volitatud isik peale vanemate järgi tuleb.

Haigused:
Haigusnähtude (nohu, köha, palavik, kahtlane lööve jne) ilmudes soovitame laps jätta kodusele ravile. Palaviku ja kehva enesetundega laps ei suuda päevahoius viibida, lisaks on see suureks ohuks teistele lastele. Korraldada Lapse kojuviimine koheselt pärast Lapse Lastehoius haigestumist.

Jalanõud ja riietus:
Siseruumides- jalas soovitatavalt nö sokksussid, seljas mugavad ja lapse vanust ning riietumisvõimet arvestavad riided. Oleks hea, kui jätate hoiukasti vähemalt kaks paari pesu ja vahetusriideid. Une ajaks võib laps kaasa võtta oma lemmiklelu.
Õuealal- palume Teil laps riietada vastavalt ilmastikuoludele. Sellest tulenevalt soovime, et lapsel on õueriietus, mis võib ka määrduda. Õueajal peab lapsel olema müts peas ja seda ka suvisel ajal.

Toitlustamine:
Pakume lastele hommiku-, lõunasööki ning õhtuoodet. Kui Teie lapsel esineb allergilist reaktsiooni mõne toiduaine suhtes, siis palume sellest koheselt teada anda. Samuti siis, kui lapsel on vastumeelsus konkreetse toidu puhul.

Koostöö vanematega:
Peame väga oluliseks koostööd lapsevanemate ja kasvatajate vahel. Ootame Teie valmisolekut jagada meiega oma mõtteid ja tähelepanekuid, see aitab tagada lapsele turvalisema keskkonna ajal, mil laps viibib meie hoole all.
 

Raadi Lastehoid OÜ | Liiva 41, Tartu 50303 | Telefon: 56 817 355 | E-post: raadilastehoid@gmail.com